درباره بوش و خدمات پس از فروش

 

دیجیتال بوش با مدیریت ابوالفضل حاج علیان با کد نمایندگی 020529 به عنوان یکی از فروشگاه ها و مراکز خدمات پس از فروش بوش در زمینه لوازم خانگی فعالیت می کند.

حتی برای بهترین و باکیفیت ترین محصولات، برخی مواقع نیازمند کمک هستید
. برای مشکلاتی که از طریق تلفن نمی توانند حل شوند، می توانید قرار بازدیدی با یکی از کارشناسان ما بگذارید.
یکی از مهم ترین ویژگی های مجموعه ی ما استفاده از قطعات اورجینال بوش می باشد و در صورتی که به جهت رفع خرابی های دستگاه نیاز به تعویض قطعه باشد، این کار در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد. سرعت کافی در ارائه خدمات متمایز کرده اند و امیدواریم که در آینده نیز بتوانیم با کسب رضایت شما متقاضیان محترم به صورت موفقیت آمیزی به فعالیت خود در زمینه ی تعمیرات بوش ادامه دهیم.
یکی از مهم ترین ملزومات برای یک مرکز ارائه دهنده ی خدمات، نمایندگی یا تعمیرگاه این است که کارشناسان فنی و پرسنل آن از تخصص کافی بهره مند باشند تا در هنگام بررسی یک دستگاه بتوانند با انجام چند تست ساده به صورت دقیق مشکل را شناسایی کنند و در مدت زمان معقولی نسبت به رفع ایرادات اقدام نمایند.
یکی دیگر از مواردی که باعث مجبوبیت تعمیرگاه بوش در نزد مشتریان شده، این است که وقت و بودجه ی مشتری را مد نظر قرار می دهیم و سعی می نماییم که خدمات را به صورت بهینه سازی شده به متقاضیان ارائه دهیم. قطعا هر مراجعه کننده ای انتظار دارد که پروسه ی تعمیر ایشان در کم ترین زمان ممکن و با حداکثر کیفیت انجام شود، ضمن اینکه هزینه ای مناسب نیز در ازای دریافت خدمات می پردازد.
امید است این سامانه بتواند با در اختیار گذاردن اطلاعات روزآمد و ارائه متمرکز و بهینه خدمات خود در عرصه نماینده انحصاری لوازم خانگی بوش در ایران گامی مثبت در جهت اعتلا و پیشرفت این حوزه و خدمت رسانی روزافزون بر دارد

1,170 total views, 3 views today